Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Duru Bakliyat: Duru Bulgur 1935 yılından bu yana tüketicileri için en kaliteli, lezzetli ve doğal bulgurları üretmeyi ve tüketicilerine ulaştırmayı kendine görev edinmiştir. Modern tesislerinde geleneksel taş değirmende öğütme metodunu kullanarak üretim yapan Duru Bulgur, üretiminde sadece su ve buğday kullanır.

Hünkar Bakliyat: 60 yıllık tecrübesiyle Türkiye’den Avrupa’ya Ortadoğu’dan Asya’ya milyonlarca insanın sofrasına ulaşan Hünkar Gıda, baldo pirinç ten osmancık pirinç e, dermason fasulye den barbunya ya ve nohut a, bulgurdan aşurelik buğdaya kadar, titizlikle çeşitlendirilmiş ve kalibrelendirilmiş el değmeden temizlenmiş tüm bakliyat çeşitlerini Hünkar markası güvencesi ile sunuyor.

Reis Gıda: İnsanların sağlık yönünden güvenli gıdayı alabilmeleri ve "daha iyi bir yaşam” için “Reis Gıda Güvencesini" oluşturmak ve sürekliliği sağlamak için hizmet veren bir firmadır. Pekçok bakliyat ürünü ile 1981 yılından beri hizmet vermektedir.

Happy Sweet: Perakende sektöründe özgün yaklaşımıyla farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda 1969'dan beri gıda sektöründe ve 1996 yılından bu yana perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet veriyor.