Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Biryağ Ayçiçek Yağ: Yıllardır kalitesiyle tüm evlerin vazgeçilmezi olan bir markadır. Sıvı ve katı yağda ilk akla gelen markalardandır.

Orkide: Küçükbay Grubu veya Küçükbay Holding, 1979 yılında İzmir'de kurulan şirket grubudur. Türkiye'nin önde gelen sanayi grupları arasında yer almaktadır. Grup, başta bitkisel yağ üretimi olmak üzere farklı sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

Yudum: Türkiye’nin sıvıyağ sektörünün lider markası Yudum,sektöründe en çok tercih edilen ve en yaygın dağıtılan ve tüketilen markasıdır.Zeytinyağı üretimi ilk olarak 1975 yılında İstanbul Haliç fabrikasında başlamıştır.

Komili : 1878 yılından beri doğanın mucizesi zeytinyağını mutfaklarımıza taşıyan, sofraları şölene, yemekleri ziyafete dönüştüren Komili, 2008 yılından beri ülkemizin önde gelen zeytinyağı üreticilerinden Bunge bünyesindedir.

Bizim Yağ: Türkiye’nin nadide markalarından ‘Ülker’ markasının miladı 1944 yılına dek uzanıyor. 20. yüzyılda inşa edilen ama gücünü 21. yüzyıla da taşıyan Ülker markası, kendisini zaman ve mekan kısıtlamasından soyutlayabilen ender bir örnek oluşturuyor.

Torku Yağ: Torku markası bünyesinde yerli malı olan torku yağ kısa sürede büyük beğeni kazandı.