Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Beta Ayakkabı: Beta Ayakkabı Sanayi ve Ticaret A.Ş., 70’li yıllarda Espadrille üretimi yapan Ercan İkiışık ve Taner İkiışık tarafından 1980 yılında kurulmuştur. 1985 yılında, Nişantaşı'nda ilk mağazasını açmış ve böylelikle perakendeye adım atmıştır. Beta, tasarımlarında renkli ve farklı bir çizgi yakalayan Beta Ayakkabı bugün, %85’i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmek üzere yılda 150.000 çift ayakkabı üretmektedir

HOTİÇ: HOTİÇ,modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markasıdır. Tasarımlarında moda ve trendleri günden geceye uzanan yaşam stillerine uyarlayan HOTİÇ, tüm ürünlerinde gerçek deri ve doğal malzemeler kullanmaktadır.

Yeşil : Üretim fabrikası Tekirdağ'ın çorlu ilçesinde bulunan, harley davidson, hush puppies, cat, merrell, wolverine, geox'un türkiye distribütörü. Ayrıca bu markalardan bazılarını kendisi de üretmektedir.

Ayakkabı Dünyası: 1923 yılında Akbacakoğlu Grup tarafından kurulan ve 92 yıllık deneyimiyle Türk ayakkabı sektörünün önemli ve saygın markalarından biri olan Ayakkabı Dünyası; tüketicinin aradığı tüm dünya markaları uygun fiyatla bulabileceği, tüm ailesi için her tarz ayakkabı ihtiyacını karşılayabileceği ayakkabı mağazalar zinciridir.

FLO: Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO; Türkiye’de ayakkabı mağaza zinciri sisteminin öncüsüdür. İlk mağazasını 2001 yılında açan FLO, Grubun ayakkabı perakendeciliği alanında yaptığı yatırımların etkisi ile son yıllarda hızlı bir büyüme trendi içine girmiştir.

İnci: İnci'nin hikayesi 97 yıl önce, 1917 yılında İstanbul'da başladı. Zincirin ilk halkası küçük bir lostra salonuydu. Bu mütevazı salon birkaç yıl sonra çocuk ayakkabıları ve ev terlikleri satan bir mağazaya dönüştü.

TERGAN: Kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilecek ürünleri olan yıllardır değişik ürün ve modelleriyle hizmet veren bir markadır.

Polaris: Üstün kalitesi ile rahatlığı yakalamak isteyenlerin tercih ettiği bir marka. Özellikle 5 nokta özelliğindeki ayakkabıları ile ayak ve topuk sorunu olan kişilere hitap ediyor.

Deichmann: Her şey 1913’te Ruhr bölgesinin kalbindeki Essen-Borbeck işçi mahallesinde başladı. 1888 doğumlu Heinrich Deichmann eşi Julie ile birlikte işleteceği bir kunduracı dükkanı açtı. İki nesil ve neredeyse yüz yıl sonra bu şirket gelişerek Avrupa’nın pazar lideri konumuna geldi.