Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Marmara Forum Alışveriş Merkezi: Modanın en yeni trendlerini, eğlenceyi, lezzeti ve yeni deneyimleri seçkin müşterilerine dünya ile aynı anda sunuyor. Her yeni günü, herkes için heyecan dolu, taze bir başlangıca dönüştürüyor. Marmara Forum; sizlere alışveriş, sinema, eğlence, kafe, restoran, buluşma noktaları ve keyfe dair yeni tecrübeler sunuyor.

Torium Alışveriş Merkezi: Torium Alışveriş Merkezi, İstanbul'un yükselen merkezlerinden Beylikdüzü ve Avcılar arasında, Haramidere E-5 karayolu üzerinde yer almaktadır. Gayrimenkul sektörünün güvenilir isimlerinden Torunlar GYO tarafından inşaa edilen Torium AVM; büyüklüğü, çeşitliliği ve hizmet kalitesiyle milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği etmektedir. Yurtdışından ziyaretçilerin de büyük ilgi gösterdiği Torium AVM; alışveriş, eğlence, lezzet, sinema ve etkinlikleri bir arada sunan bir yaşam merkezidir.

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi: Akkök Şirketler Grubu'nun gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı Residences & Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Esenyurt-Bahçeşehir Bölgesi'nde konumlanmaktadır.AKBATI, alışveriş merkezi ve rezidanslarıyla kalite ve konfor anlayışını en üst seviyelere taşıyacak bir yaşam merkezi olarak tasarlanmış ve hayata geçirilmiştir.

Akmerkez: İstanbul’un en merkezi lokasyonu Etiler’de; Türkiye’de ilk defa ofis, alışveriş ve rezidans yaşamını bir araya getirerek bir ilke imza atan Akmerkez, dünya standartlarında bir alışveriş merkezi olma hedefiyle 20 yılı aşkın süredir misafirlerine hizmet vermektedir.

İstanbul Cevahir AVM: İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa'nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı. Alışveriş merkezi anlayışının sınırlarını zorlayan mimari yapısı ziyaretçilerine; gün ışığında, cadde ferahlığında, klimatize, hijyenik ve güvenli bir ortam hazırladı.

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi: Güçlü marka karması, özgün mimarisi ve farklı çizgisiyle Bakırköy'ün en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Capacity AVM, dünyaca ünlü, her biri kendi alanında öncü ve tanınmış 200'ü aşkın marka, 9 adet sinema salonu ve eğlence noktalarıyla sizleri beklemektedir.

Forum İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi: İstanbul Bayrampaşa’da toplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Forum İstanbul 176.380 metrekare kiralanabilir alanı, ulusal ve uluslararası 292 markası ile yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi.

Trump Alışveriş Merkezi: 43 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Trump Towers Mall, sektöründe birçok ilke imza atıyor. Trump Towers Mall’da 9 bin metrekarelik “Minimall” isimli kat, çocuklara özel markaları ve aktivite alanlarıyla Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Alışveriş merkezinde 196 adet ünitede 141 adet yerli ve yabancı marka, spor salonu, Disney Live gösteriminin yapılacağı Trump Towers Tiyatrosu ve Cinemaximum Trump Towers Sinemaları bulunuyor.

Historia Alışveriş ve Yaşam Merkezi: Yarımada'nın tarihi dokusuyla bütünleşen atmosferi ile moda, lezzet ve eğlenceyi bir araya getiren Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi, gün ışığını içeriye alan cam kafes tavanı, giriş katındaki fıskiyeli havuzu ve açık hava imkanı sunan kafeleriyle ziyaretçilerine; aydınlık, ferah bir alışveriş ortamı sunuyor.

Ataköy Galleria AVM: Türkiye’nin ilk büyük alışveriş merkezi olan Galleria, yıllarca İstanbul’un her noktasından ziyaretçi kitlesine ev sahipliği yaparak, Türkiye’de alışveriş merkezlerinin ve tüketici alışkanlıklarının gelişmesine öncülük etmiştir.

Zorlu Center: Türkiye'nin ilk 5 fonksiyonlu 'karma kullanım' projesi olarak inşa edilen Zorlu Center; Performans Sanatları Merkezi, alışveriş merkezi, otel (Raffles İstanbul Zorlu Center), ofis ve rezidanslardan oluşmaktadır.İstanbul'un en önemli noktalarından Zincirlikuyu'daki devlete ait Karayolları arazisi (102.000m2) 2007 yılında yapılan ihale ile Zorlu Gayrimenkul tarafından 800 milyon dolara satın alındı.

İstinyePark: İstinyePark’ta merkezin tüm alanlarında farklı bir tecrübe yaşatmak üzerine kurgulanan mimarisi; ağaçlandırılmış açık alandaki mekanlarda geçirilen keyifli saatleri, mahalle esnafı ile kurulan dostluklarla kendinizi evinizde hissetmeyi, en ileri teknoloji ile donatılmış salonlarda film izleyebilmeyi, spor ve eğlenceyi iç içe geçiren bir yaşam tarzını vaad ediyor.

Marmara Park Alışveriş Merkezi: Marmara Park Alışveriş Merkezi’nin yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, alışveriş merkezi Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır.

Mall of İstanbul: Dünyanın en önde gelen markalarını 350'ye yakın mağazasında buluşturan, eğlenceyle dolu bir alışveriş merkezi!