Memnuniyet.net
Marka Değerlendirme
Anketi

Anketimize katılın!

Memnuniyet.net içerisinde bulunan markaların kategorilerinde en iyilerini seçmek için düzenlediğimiz anketimize katılın. Tüm kategorilerdeki markalara puan verebilirsiniz. Fakat bir markaya sadece bir sefer oy kullanabilirsiniz. Oylamalar sonucunda kategorisinde birinci olan markalar açıklanacaktır.


Diriliş: Diriliş: Ertuğrul, yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı dizi.

Söz: Söz, Star Tv'de yayınlanan ve yapımcılığını TIMS&B'ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık'ın yazdığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı dizi.

İçerde: İçerde, Amerikan yapımı Köstebek filminden uyarlanan, yapımcılığını Kerem Çatay'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı dizi.

Savaşçı: Savaşçı, FOX TV'de yayınlanan, başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Murat Serezli'nin paylaştığı aksiyon ve askeri türündeki Türk televizyon dizisi.

Aşk ve Mavi: Yönetmenliğini Hakan Arslan'ın yaptığı her cuma ATV'de yayınlanan dizi.

Anne: Anne yapımcılığını Med Yapım ve MF Yapım'ın ortak üstlendiği, senaryosunu Berfu Ergenekon'un yazdığı dizinin 9.bölümünden itibaren Merve Gür senaryoyu uyarlamaktadır.

İstanbullu Gelin: Başrollerinde Özcan Deniz ve Aslı Enver'in oynadığı dizi gerçek hayattan uyarlanmıştır.

Kara Sevda: Kara Sevda, dizisinin başrollerinde Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu yer almaktadır.

Kurtlar Vadisi: Kurtlar Vadisi Pusu, yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisi.