neslihanyurke
4 Takipçi
Anadolujet 23 Haziran Duzenlemesi
Bir çok havayolu gibi Anadolujet ve Thy de 23 haziran yenilenen Istanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için o tarihte ki bilet iptal ve erteleme işlemlerinde cezai durumları kaldırdı. Tabi belli bir tarihe kadar bu işlemi yapmanız lazım. Süre kısa. O yüzden uçuş tarihiniz buna yakınsa mutlaka göz atın.

10 Yorum

cevatsurek
0 Takipçi
Çok güzel ve yerinde bir karar olmuş. Çünkü uçak bileti iptal ve değişimde bilet parası kadar ceza kesiyorlardı.
aysegulorman
0 Takipçi
Benimde Türk Havayollarında biletim vardı ve bende onu güncelledim herhangi bir ücret kesilmeden.
esmasare
278 Takipçi
Zaten cezai işlem uygulanmayacak diye iptal edenler çoğaldı bakalım sonuçları ne olacak
ebrualdemir
4 Takipçi
Çok iyi bir düzenleme cezai işlemlerin kalkması iyi olmuş.İstanbul halkının çoğu biletlerini iptal etmek zorunda kalmıştı.Umarım diğer firmalarda aynı hassasiyeti göstermiştir.
Tarih aralıkları belli mi acaba bende biletimi erteletmek zorunda kaldım umarım cezai işlem uygulanmaz bana da.Pişman olmuştum bilet aldığım için ama bu uygulamayı duydum içim rahatladı.
hamiyetyulas
0 Takipçi
Anadolujet biletleri erkenden alırsanız gayet uygun oluyor. Erken almak her zaman avantaj.
esmayildiz
3 Takipçi
Cezai işlemin kalkması çok iyi çünkü zaten şeçim davasına aldığımız ekonomik darbe bizi yeterince sarstı.Birde bilet ertelettiğimiz için fark ödemek çok zor olurdu.Bir an önce istanbulumuz için hayırlısı neyse o olur inşallah.
ilhandurmaz
4 Takipçi
Anadolujet ve thy çok teşekkür ederim çünkü boşu boşuna cezai işlem uygulanacaktı.zaten yeterince masraf yaptık birde böyle ekstralar çok fazla olurdu.
arasdrnix
0 Takipçi
Keşke havayolu tercihleri yani özellikle bilet iptal durumları için aynı şekilde çok fazla kesinti olmaz benim en çok yaşadığım sıkıntılardan birisi bu nerdeyse hepsi gidiyor en son #anadolujet den almıştım

İlgili markaya ait diğer içerikler

AnadoluJet
AnadoluJet
69 Takipçi
AnadoluJet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları'nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur.AnadoluJet’in kurulmasıyla Ankara’nın Anadolu şehirlerine bağlanması, THY yolcularına sunulan ilave servislerin sadeleştirilmesi ve ekonomi sınıfı konfigürasyonuyla elde edilecek maliyet avantajının bilet ücretlerine yansıtılması amaçlanmıştır.