Amazonun Kaliteli Hizmeti
çok kıyıda köşede kalmış ürünler dışındakiler hakkında herhangi bir sorunuz varsa kesinlikle sorular bölümüne eklemenizi tavsiye ederim. şu ana kadar ne sorduysam en geç bir saat içinde işime yarar cevap aldım.


4 Yorum

Bu yıl faaliyete geçerse ülkemizde gerçekten müthiş olur.Türkiye'deki İnternet alışverişine buradan devam ederim. buranın ürünleri daha kaliteli ve hesaplı oluyor alışverişlerde burayı tercih etmenizi öneririm.
halimesen
2 Takipçi
Hep disardan #Amazon uzerinden gozluk siparis veriri beklemek zorunda kalirdik ama yakin zamanda ulkemizde de faaliyete geciceklermis.
ffatih
0 Takipçi
Bende ülkemizde faaliyete geçeceğini duydum. amazon eğer Türkiye'ye gelirse çok güzel olur. sizin dediğiniz gibi bir sorun olunca hemen cevap veriyorlar. adamlar işini yapıyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Amazon
Amazon
23 Takipçi
Jeff Bezos tarafından 1994 yılında, önce Cadabra adıyla kuruldu, ardından 1995'te Amazon.com olarak online hale geldi. Amazon.com ilk online kitap satışını 1995 yılında yaptı. Dünya çapında 300 bin çalışanı olan Amazon'un, kurulduğu şehir olan Seattle'de 40 bin çalışanı var. 2013 yılındaki bir rapora göre, günde sadece 1,6 milyon paket kargolanıyor.