emelgorurum
13 Takipçi
Amazonda alışveriş deneyimi yaşadınız mı ?
Yaklaşık 10 tane kitap siparişi verdim bu siteden. Kargo ücreti baya fazla tuttuğundan almanya da yaşayan arkadaşımın evinin adresini verdim. Kitaplar ulaştı mı diye konuştuğumda bir kaç tanesinin eksik olduğunu söyledi.Bende eksiksiz teslim edildi görünüyordu. mail attım ürünler eksik diye. daha öncesinde firma envanterde bir karışıklık olmuş özür dileriz kitap yok size paranızı iade ettik diye mail atmışlar baktım gerçekten para iade edilmişti hemde aynı gün içersinde.


5 Yorum

hturan
1 Takipçi
abdden türkiyeye alacak bir şeyim yok ama amazon türkiyeyi heyecanla bekliyorum bu deneyimi yaşamak için.
#amazon da aradığım çoğu şeyi buluyorum güzel fiyatlar da ama kargo parası biraz tuzlu güzel ve güvenilir yaptığım alışverişler de eksik veya sorunlu olmadı bu zamana kadar o yüzden alışverişlere devam ediyorum güzel site başarılı
havvaturan
4 Takipçi
müşteri memnuniyetinin de ötesinde hizmet veren oluşum. geçenlerde ayrı ayrı 3 sipariş vermiştim. bu siparişlerin hepsi de tahmini teslimat gününden minimum 5 gün önce elime ulaştı.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Amazon
Amazon
23 Takipçi
Jeff Bezos tarafından 1994 yılında, önce Cadabra adıyla kuruldu, ardından 1995'te Amazon.com olarak online hale geldi. Amazon.com ilk online kitap satışını 1995 yılında yaptı. Dünya çapında 300 bin çalışanı olan Amazon'un, kurulduğu şehir olan Seattle'de 40 bin çalışanı var. 2013 yılındaki bir rapora göre, günde sadece 1,6 milyon paket kargolanıyor.