enea
7 Takipçi
Amazon Türkiye sistemi ve tasarımı
Amazon'u en çok bekleyen kişilerden biri olarak sitenin açıldığı zamandan bu zamana kadar gösterdiği performansı ve pazarlama sistemini beğenmediğimi söylemeliyim. online alışveriş tutkunuyum. şimdiye kadar amazon'dan 2 alışveriş yaptım. alışverişlerimi sorunsuz tamamladım. fakat bir şeyler bakmak siteyi dolaşmak istediğimde ne fiyat ne de çekici bir öne çıkan ürün grubu göremiyorum. Ne aradığınızı biliyorsanız tasarımda sorun yok. ama ne aradığınızı bilmeden siteyi geziyorsanız çekici gelmiyor.

8 Yorum

yurtdışındaki pazarlama ve stratejiyle yönetiyorlar türkiye'yi sanırım. türkiye'de online alışveriş sitelerinin ninja pazarlama stratejileri gerek amazon'a da.
mdogan
8 Takipçi
fiyat araştırması yaparak bir şeyler alanların yolu amazon türkiye sitesine mutlaka düşüyor. şahsen ben memnunum sitenin bu temiz görüntüsünden.
orhanhamas
0 Takipçi
Amazon da fiyatlar uygun ama hala Amerikada ki gibi sagliklo islemiyor cunku orada cok daha uygun oluyor.
hacereklem
0 Takipçi
Amazon Turkiye acildigi gunden beri internet uzerinden bir cok alisverisimi yaparken once Amazona bakarim.
Amazon'da sorun yok. diğer alışveriş siteleri gibi sahte ve bitmeyen indirim kampanyaları organize etmiyor.
hamidy
0 Takipçi
fiyat karşılaştırması yaparken kullanıyorum amazonu sadece. henüz alışveriş yapmak kısmet olmadı. açıkçası ben de pek beğenmiyorum sitesini.
tahirbayer
0 Takipçi
Ben #amazon ilk Türkiye'ye geldiği zaman bir baktım ama çok ilgi çekici ürün bulamadım...fiyatları da bana çok uygun gelmemişti o zaman hala öyle mi bilmiyorum ama çok reklamını falan da görmedim
efsane
265 Takipçi
Bu sitenin alış veriş politikasına anlam veremedim bir kaç kez satın alma işlemi yapmak istedşm sürekli sorun

İlgili markaya ait diğer içerikler

Amazon
Amazon
23 Takipçi
Jeff Bezos tarafından 1994 yılında, önce Cadabra adıyla kuruldu, ardından 1995'te Amazon.com olarak online hale geldi. Amazon.com ilk online kitap satışını 1995 yılında yaptı. Dünya çapında 300 bin çalışanı olan Amazon'un, kurulduğu şehir olan Seattle'de 40 bin çalışanı var. 2013 yılındaki bir rapora göre, günde sadece 1,6 milyon paket kargolanıyor.