tugraardic
6 Takipçi
Amazon Mart ayinda Turkiye de
Nihayet beklenen aciklama #Amazon firmasinda geldi. Martin sonuna dogru amazon Turkiye de cok gorkemli bir lansman yapicak ve yapilan resmi aciklamaya gore de piyasanin yuzde 10 altina daha uyguna urun satis yapilacak. Bende mart ayini dort gozle bekleyenlerdenim. İndirimli dunya markasi urunleri bekliyorum.

6 Yorum

beyhangenc
0 Takipçi
Bugun aldigim en guzel haberlerden biri de #amazon gibi dunya devi bir sirketin Turkiye pazarina girecegi. Ve haberler gercekmis. Hatta soylentiye gore de hepsiburada sitesini satin alip piyasaya cok daha avantajli gorebilirlermis.
farukdek
0 Takipçi
#aliexpress ile karıştırmayın tamamen orjinal ürünler ile arkadaşlar #amazon geliyor ve amozon türkiye ye geldikten sonra bazı sitelerin işinin zor bile gireceğini düşünüyorum test aşamasında baya indirim de olacak diye duydum.
ilsdbb
0 Takipçi
en son yeni yıla girmeden ekstra indirim kazanıp da iki tane telefon kılıfı almıştım ürünleri çok güzel ve orjinal zaten sırf bu yüzden çekiyor insanı ve üstüne üstün uygun da..ama bakalım Türkiye de fiyatları nasıl olacak #amazon mart ayında kar ve kdv oranlarını uygun yapamazsa bence fazla tutunamaz...
almirra
0 Takipçi
Adını duydum ama hiç alışveriş yapmadım buradan. herkes bekliyor. umarım başlangıç indirimlerinde param olur :)
cnns
0 Takipçi
Yıllardır Türkiye'de faaliyete geçeceği söyleniyordu, şahsen gelmeden, faaliyetlerine başlamadan inanmayacağım. Devrim yaratmasa bile düzeni sarsacaktır.
esmayuce
143 Takipçi
ben online alış veriş de Aliexpres i çok kullandım ama #Amazon bir başka müthiş uygun fiyata ürünleri almak orjinal hem de mükemmel bir avantaj

İlgili markaya ait diğer içerikler

Amazon
Amazon
23 Takipçi
Jeff Bezos tarafından 1994 yılında, önce Cadabra adıyla kuruldu, ardından 1995'te Amazon.com olarak online hale geldi. Amazon.com ilk online kitap satışını 1995 yılında yaptı. Dünya çapında 300 bin çalışanı olan Amazon'un, kurulduğu şehir olan Seattle'de 40 bin çalışanı var. 2013 yılındaki bir rapora göre, günde sadece 1,6 milyon paket kargolanıyor.