murater
6 Takipçi
Amazon Alışveriş Deneyimim
Arkadaşlar geçen sene amazon'dan ilk defa alışveriş yaptım ve bu zamana kadar neden yapmadığım için pişman oldum. Bir oyun konsolu ve oyun satın aldım ve bizim burda alabileceğimin neredeyse 4/3'ü fiyatına aldım.Tek sorun biraz geç geliyor ee o da haliyle insanın gözüne batmıyor çünkü dünyanın bir ucundan geliyor ve adamlar deli satış yapıyor günde bilmem kaç milyon koli kargoluyolarmış. Ama neyse ki mart sonu gibi Türkiye pazarını da gireceklermiş bu şekilde çok daha kolay alışveriş yapabileceğiz. Valla ben amazon'u geç keşfettim diye çok üzüldüm ama artık hiç kaybetmemeyi düşünüyorum;)

9 Yorum

halegazi
0 Takipçi
Sanirsam #amazon artik Turkiyeyi de sayis agina alicais diye duydum. Ben amazon da cok uyguna cok iyi urunler satildigini biliyorum ama sizinde bahsettiginiz gibi gec geldigi icin ve cok prosedur oldugu icin aliaverise pek sicak bakmiyordum.
aslihandog
0 Takipçi
ilk yurtdışı alışveriş deneyimim olmuştu #amazon ama süreç o kadar uzun sürüyor ki bu nedenle yerel alışveriş siteleri daha çok ilgi çekiyor.Neyse ki artık sevdiğim kanal Türkiye de olacak #amazon ve #booking türkiye de olmasından dolayı çok faydalanacağımız iki isim olacak bence
ibrahimfjf
0 Takipçi
evrensel olmak demek kariyerde #amazon gibi bir marka olmak demektir heralde çok yoğun şeyler almam amazondan ama aldığın her ürün çok güzel bir şekilde kargolanır ,süresi kısa olsun dersen ekstra para verirsin.. tabi bunu kimse istemez o yuzden de bekleriz ama artık sanırım beklemeyeceğiz çünkü türkiye de olacak
serkandeghk
0 Takipçi
iki kere alışveriş yaptım şimdiye kadar #amazon dan bir kere ezik geldi bir kere sağlam bir şekilde geldi ürünleri orjinal ama mesafe çok fazla uzun olduğu için ister istemez farklı sorunlar oluyor hemen yerele geçse de türkiye de bizde rahatlasak
icicek
2 Takipçi
Amazon'un yabancı sitesinden ürün getirip türkiye'de çok satmışlığım var. Aliexpress'ten önce tabi.
oyuce
0 Takipçi
şahsen amazon değil de başka bi site olsaydı yurtdışından bu kadar para verip oyun konsolu almazdım.
daha önce converse ayakkabı aldım bende amazondan. converseler türkiyedeki fiyatların yarısından da ucuzdu. inşallah burada da fiyatlar avmlerden uygun olur.
omersen
0 Takipçi
Aliexprese nazaran daha güvenilir bir yer amazon ürünler gayet kaliteli ve hesaplı Türkiye de bulunmayan çoğu şeyi oradan alabiliyorsunuz bence çok yararlı bir site.
aysell63
371 Takipçi
Mükemmel bir gelişme online alış veriş için #Amazon kullanacılarının gümrük masrafı azalacak

İlgili markaya ait diğer içerikler

Amazon
Amazon
23 Takipçi
Jeff Bezos tarafından 1994 yılında, önce Cadabra adıyla kuruldu, ardından 1995'te Amazon.com olarak online hale geldi. Amazon.com ilk online kitap satışını 1995 yılında yaptı. Dünya çapında 300 bin çalışanı olan Amazon'un, kurulduğu şehir olan Seattle'de 40 bin çalışanı var. 2013 yılındaki bir rapora göre, günde sadece 1,6 milyon paket kargolanıyor.