fyujel
6 Takipçi
Altus ve Arçelik aynı mı?
evde arçelik çamaşır makinesi ve altus buzdolabı var. ikisini de alalı 2 yıldan fazla oldu. arçelik ile altus aynı mı diye birçok arkadaşım soruyor. ben şahsen kalite olarak ikisinin arasında bir fark gördüğümü söyleyemem. sadece arçelik çamaşır makinesinin ek garanti süresi vardı. bunun dışında arçelik ne kadar kaliteli ve iyiyse altus da o kadar iyi. bunu ben değil bizzat arçelik yetkili bayiileri söylüyor.


  • ALTUS ALTUS için
  • 2018-08-10T20:56:04

11 Yorum

nurandener
0 Takipçi
Arcelik kesinlikle cok daha iyi ve altus onun bir tik alti kalite de ama altus urunleri de hic fena degil. Derin dondurucusunu alip kullandim cok memnun kaldim.
cumcum
227 Takipçi
ben de iki marka arasında fark görmüyorum etiket ve fiyat farkı hariç güvenerek alınıp kullanılabilir benim için
mirayde
1 Takipçi
Herkes aynı marka altında olduğunu söylese de #Arçelik ve #altus arasında bence kalite farkı var arçelik Yan ürün olarak ekonomik olarak daha alt bir seviyede çıkardı altus markasını ve kalitede Aynı oranda değişiyor
Benim bir arkadaşım makine mühendisi olarak #arçelik fabrikasında çalıştı ve söylediği kadarıyla kullanılan malzeme hammadde tamamen aynıymiş o yüzden arçelik o kadar yüksek fiyat vermek mantıksız
bthnkc
0 Takipçi
servis hizmetleri farkı belirler bence. şirket ikisine de aynı kalitede servis sunuyor mu. önemli soru bu bence.
oznurkacak
0 Takipçi
Buzdolabımın derin dondurucu kısmı çalışmıyordu yeterince dondurmuyordu Benimde geçici olarak bir buzdolabı almam gerekti bende diğer markalara göre uygun olduğu için Altus buzdolabını aldım ve gerçekten çok memnun kaldım açıkcası bu kadar iyi beklemiyordum sonrasında daha iyi birşey alırım düşüncesi ile almıştım ama kullanınca gördüm ki uygun fiyatı kalitesini düşürmemiş senelerdir kullanıyorum tıkır tıkır çalışıyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

ALTUS
ALTUS
48 Takipçi
Altus, Arçelik bünyesi altında ürün ve hizmet sunan beyaz eşya üreticisi. 4.000'in üzerinden satış noktası mevcuttur. Altus, beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan ürün çeşitliliğine sahiptir.