alpylcn
7 Takipçi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan kan donduran Suudi gazeteci Cemal Kaçıkçı açıklaması

İstanbul'daki suudi arabistan konsolosluğu'na girdikten sonra haber alınamayan suudi gazeteci cemal kaçıkçı cinayetinin sis perdesi aralanıyor. suudi yönetimi, kaçıkçı'nın konsolosluk'ta çıkan arbede sonrası öldüğünü kabul etmiş, ardından cinayetle ilgisi olan 15 kişinin tutuklandığını açıklamıştı. bugün türkiye'ye gelen suudi başsavcı ile yapılan görüşmelerin ardından cinayete ilişkin açıklama yapan istanbul cumhuriyet başsavcılığı, cemal kaçıkçı'nın konsolosluğa girer girmez boğulduğunu, c cesedinin ise parçalanarak ortadan kaldırıldığını açıkladı.


10 Yorum

ayselaysel
5 Takipçi

en başından beri biliniyordu bu gerçek. olay soğuduktan ve gündemden düşmeye başladıktan sonra bu açıklamanın yapılması sadece suudi arabistan'a yaradı.

cumcum
145 Takipçi

Bu Kaşıkçı olayı günlerdir muamma evet bir cinayet var evet ülkemizde oldu ama o kadar sorumluluk oaldık ki sanki bizden biri öldürmüş gibi bu kadar gündem olmasının altında ne var merak içindeyim

sakiragas
0 Takipçi

Adam tum dunyanin gozu onunde katledildi ve biz izledik herkes gibi. Bence ulkemiz herseyi tum dunyaya tek tek aciklamali.

Kesinlikle ulkemiz yetkilileri cikip ses ve goruntu kaydina kadar herseyi tum deliller ile birlikte dunya ile paylasmali ki gorsunler bakalim suudiler.

semrasari
0 Takipçi

cesedinin asitle eritildiğini duydum bende resmen kanım dondu bu nasıl bir caniliktir nasıl bir merhametsizliktir.

aysell63
230 Takipçi

Şimdi tek suçlu bizim ülkemiz gibi anılıyor hani suç bize yıkılıyor gibi güvenlik açığı felan ama çok saçma

bahayilmaz
2 Takipçi

Başında belliydi ama açıkçası çok geç girildi içeriye nerdeyse iki hafta oldu daha sonr içeri girildi gelenlerin hepsi gitti sancıları konsolosluk da görevli kişi hepsi gitti biz sonra girdik bence belliydi

makbulesu
3 Takipçi

Olay Rum dünya tarafından biliniyor ve birşekilde herkes susuyor #trump in en son yaptığı açıklama zaten fiyasko ben inanamadım açıkçası sırf silah ticareti yapıyor diye susuyor ülkeler ne hale geldi ya

seay
0 Takipçi

bu cinayetin suudi arabistan üzerinde herhangi bir yaptırımı olmadan aydınlatılmasının hiçbir anlamı yok bence. yaptılar ve yanlarına kar kaldı.

uonder
2 Takipçi

vatandaşlarımızın pek önemsemediği olaylardan biri. ahmet kural sıla olayı bu cinayetten daha çok ilgi çekiyor. halbuki bir vatan namus meselesi.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
481 Takipçi

Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.