aliod
3 Takipçi
Samsung j serisi hem uygun hem kaliteli
Ben bir telefona milyarlar veren biri hiç olmadım işimi görsün yeter diyenlerdenim.Zaten durmadan Yeni modelleri çıkıyor ve aldığın eskiyor buna ne para ne yürek dayanır o yüzden bende #Samsung kullandım hep kalite olarak pahalı olanlardan öyle büyük farkları zaten yok sadece bazı seçenekleri biraz kısıtlı oda dünyanın sonu değil bence herkes ayağını yorganına göre uzatmali ve gereksiz pahalıya kacmamali...


5 Yorum

cananasman
0 Takipçi
Android kullanan biri olarak #samsungdan kolay kolay vazgecmem. Ben daha cok A serisini begeniyorum. Samsung A7 cok iyi bir telefon. Hem guzel tasarimi hem de cok ozellikli.
zehradfg
2 Takipçi
Cep telefonlarınin fiyatları o kadar gereksiz pahalı ki insan almakla almamak arasında fazla kalıyor o yüzden bence orta halli işinizi görecek Bişey akmak çok daha önemli Samsung bu anlamda çoğu markaya göre daha fazla fiyat seçeneği sunuyor bu da her kesime hitap için oldukça etkili
Bence iphone dan daha sağlam ve kaliteli.uzun şarj edebiliyor.hem uygun fiyata satılıyor.her bütçeye gore telefon var.
mertas
0 Takipçi
uzun zamandır samsung kullanıcısıyım geçenlerde kendime j7 prime aldım gerçekten çok güzel bir telefon fiyatı biraz tuzlu ama değiyor.
hcelik
0 Takipçi
uzun zamandır samsung kullanıcısıyım geçenlerde kendime j7 prime aldım gerçekten çok güzel bir telefon fiyatı biraz tuzlu ama değiyor.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Samsung
Samsung
108 Takipçi
Samsung, elektronik işletmesinin başarısıyla, teknolojide bir endüstri lideri olarak küresel anlamda tanınmıştır ve artık bir numaralı küresel 10 markadan biri olarak sıralanır.