osmansalat
7 Takipçi
Ali Usta Hakkinda Suc Duyurusu
İstanbul da sosyal medya araciligi ile meshur olan cig kofteci Ali usta en son gitar calip sarki soyleyen iki genci tartaklamisti. Ve bu iki gencin yakinlari bugun gidip adliyeye goruntuler ile birlikte Ali usta hakkinda suc duyurusunda bulundu. Ali usta denilen kisi sosyal medya uzerinden insanlara yaptigi sert kaba hareketleri ile meshur olmustu.


8 Yorum

esmayuce
91 Takipçi
Bu ney miş be çiğ köfteci ali kim ki o kadar mı meşhur ayrıca bumu ülke meselesi
iki tane soytarı gidip ekmeğinin peşindeki adamı tahrik edip sonra dayak yiyince vay efendim. dayak falan da yok üstelik. ikizler denen dallamaların şovundan ibaret.
esint
2 Takipçi
mahkemelik bir durum yok. yargıyı ve insanları böyle gereksiz şeylerle meşgul etmek doğru değil. tv kanallarının abartısı.
haberlerde görene kadar kim olduğunu bilmiyordum ali usta'nın. bu olay sayesinde tanınacak şimdi. reklamın iyisi kötüsü gerçekten olmuyor.
ouzcym
5 Takipçi
ünlü olmaya çalışan 2 tane kendini bilmez youtuber'ı dövmek farz değilse de vaciptir muhtemelen. diyanet'e sormak gerek.
rahimakgun
4 Takipçi
İnsanlar sirf sosyal medya hesabindan paylasmak icin bu adama katlaniyorlar. Baska ulke de olsa is yapamaz dukkani kapatirdi.
tunjai
1 Takipçi
çocukların youtube'daki videoları izlenirse amaçları zaten ortaya çıkar. yargıyı gereksiz meşguliyetten çocuklara ceza verilmeli.
alperr
3 Takipçi
show tv'nin iğrenç habercilik anlayışının kurbanı oldu ekmeğinde işinde gücünde adam. hiçbir şey yaptığı yok. ayrıca çocuklar tam sopalık.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
796 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.