akayacan
20 Takipçi
okul, iş, spor derken ciddi bir enerji tüketiyorum gün içerisinde. hem motivasyonumu yüksek tutmam gerekiyor, hem de sağlığımı korumam. dolayısıyla ek vitamin takviyesine ihtiyaç duyuyorum. pharmaton'a bir arkadaşımın tavsiyesiyle başladım ve bu zamana kadar çok faydasını gördüm. hareketli bir yaşam tarzına sahipseniz ve canlı kalmak istiyorsanız güvenle kullanın.

1 Yorum

limonata
17 Takipçi
Günümüzde herkes bir şeylerle uğraşıyor haliyle oturan insan bile yoruluyor. Sınava çalışan fazla hareket etmese de sınavı zihniyle veriyor diğer türlüsü de fiziken yoğunlukla mücadele ediyor. Hem ruh sağlığını dengede tutmak hem de bu yoğunluk arasında yemeklere önem vermek günümüzde kolay değil bencede. Bu tarz #pharmaton tarzı takviyeler zamanın en kullanışlı ilaçlarından.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Pharmaton
Pharmaton
39 Takipçi
Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar.Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.