soyeralsaz
4 Takipçi
Ak partili Baskandan Sanatçılara Sert Sozler
Nevşehir Akparti Belediye Baskani Rasim Ari, Ekrem Imamogluna sosyal medya da destek veren sanatçılar çok sert sözlerle cikisti ve bu sanatcilar Nevsehir de bir organizasyon yaparsa buraya sokmayiz tehdidin de bulundu. Sanatcilar Emrem Imamogluna büyük bir destek verdiler, herseycokguzelolacak hastagi ile.

11 Yorum

cevatsurek
0 Takipçi
Yıllardır bu kadar kutuplaşma ve kindarlik görmedim ben. Hiç iyiye gitmiyor görülenler.
aysegulorman
0 Takipçi
Avrupa gibi ileri demokrasinin olduğu bir ülke de bu sözlerden sonra adamı ba dakka oturmazlardı koltukta.
esmasare
281 Takipçi
Ya allah aşkına bu savaştan bıktık artık yaaa herkes özgür herkes istediğini desteklesin saygı sınırları içinde
ebrualdemir
4 Takipçi
Herkes düşüncesini özgürce söyleyebilir.Bir belediye başkanına yakışır sözler değil bunlar.Bu kadar kindar ayrıştırıcı olmayın yazik güzelim ülkemizi bozmayın insanları bölmeyin biz özgür bir ülkeyiz güya demokratik bir ülkeyiz.
Demokrasinin özgürlüğün olduğu bir ülkede bu tarz haberleri görünce çok üzülüyorum.Herkes bu ülkenin daha iyi yerlere gelmesi için uğraşıyor sonuçta neden düşman gözüyle bakılıyor ki hepimiz bu ülkenin insanıyız.
ahmetdarur
0 Takipçi
Maalesef şehirleri böyle kindar insanlar yönetiyor ve insanlar da böyle adamalra oy verebiliyorlar.
cigdemyuce
63 Takipçi
Şu seçimlerin bir an evvel bitip de sonuç elde etmesini ve kavganın da bitmesini diler oldım
esmayildiz
3 Takipçi
Her şey çok güzel olacak dediler diye ya da fikirlerini açıkça belirttiler diye insanları neden suçlu psikolojisine sokuyorlar anlamadım.Herkes fikirlerini açık açık söylemekte özgür.
ilhandurmaz
4 Takipçi
Özgür bir ülkede yaşıyoruz.Belediye başkanı oldu diye o bölgenin halkının sevdiği sanatçıları nasıl memlekete alamam diye bir cümle kullanmış şoktayım şuan.
arasdrnix
0 Takipçi
İnsanlar farklı düşününce neden tehdite maruz kalıyor ben anlamakta zorlanıyorum sanatçı tehdidi nedense ülkemizde meşhur oldu hatta sadece sanatçılar değil genel olarak bu var
aysubeyri
0 Takipçi
Seçim siyaset gibi konularda bence sanatçıları farklı bir yere koymak lazım yani alet olmamaları gerekiyor elbette herkes özgür düşüncesini söylemek ile ama sanatçı kimliğine yakışır şekilde olmalı bence

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
1210 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.