admin
0 Takipçi
Happy Can 5. Sezon Başladı!

HAPPY CAN 5. SEZON BAŞLADI! Market oyunumuz Happy Can'ın eğlenceli ve hareketli dünyasına siz de katılın! Gelen ürünleri vurun ve içinden çıkan yiyecekleri yiyerek puanınızı yükseltin! Hem eğlenceli dakikalar yaşayın hem de harika hediyelerin sahibi olun! 15 Ağustos 2017 Salı günü saat 15:00'e kadar: - En yüksek puanı alan bir kişi Apple iPhone 7 32 GB Telefon, - İkinci en yüksek puanın sahibi Sony PlayStation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu, - Üçüncü en yüksek puanın sahibi de Samsung Galaxy Tab E SM-T562 Tablet’na sahip olacaktır. - 4.'ye, 5.'ye ve 6.'ya Sony Cybershot DSC-S2100 Dijital Fotoğraf Makinesi ve 4 GB microSDHC Hafıza Kartı, - Ayrıca sonraki 100 kişiye de, Happy Hediye Kutusu hediye edilecektir. Hediyeler, dereceye giren 106 oyuncuya ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Detaylı bilgi için >> http://happycenter.com.tr/index.php?route=information/information&information_id=12İlgili markaya ait diğer içerikler

Happy Can Uygulama
Happy Can Uygulama
447 Takipçi

Market oyunumuz Happy Can'ın eğlenceli ve hareketli dünyasına siz de katılın. Gelen ürünleri vurun ve içinden çıkan yiyecekleri yiyerek puanınızı yükseltin. Hem eğlenceli dakikalar yaşayın hem de harika hediyelerin sahibi olun.