mervecicek
3 Takipçi
Addax da Abiye Cesitleri
Addax mağazasında ilk kez abiye tarzi ürünleri gördüm ve hakkatende çok beğendim. Ben bu modeli beğendim. Ve haftasonu arkadaşımın düğünü var ve bu elbise harika olacak. Iyi ki addax uğramışım. Üstelik fiyatı da oldukça uyguna geldi abiye olarak bakarsak.
  • Addax Addax için
  • 2019-05-09T08:58:34

7 Yorum

nazansen
0 Takipçi
Addax normal ürünleri de çok kaliteli tarz ve kullanışlı oluyor. Çok moda ürünleri var.
Uygun fiyata fazla para harcamadan, sizi kendi seçiminize göre giydiren nadir mağazalardan biri kelimenin tam anlamıyla bir giren pişman bir de girmeyen mağazadır.Abiye çeşitlerini pek beğenmedim ama genel anlamda ürünleri kaliteli ve çeşitli.
Çok geç keşfettiğim mağaza ucuz fiyatları ve envai çeşit ürünleriyle ne alacağınızı şaşırırsınız. 2 kazak fiyatına 3 kazak bir kot alabilirsiniz. ama aldıklarınızın hiçbiri üstünüzde o iki kazağın durduğu gibi durmayabilir.
Bol çeşit olduğu için tercih ediyorum istediğim tarz elbiseleri rahat olarak bulduğum mağaza fiyat konusunda son zamanlarda ciddi artış yapmışlar bunuda piyasaların durumuna bağlıyorum ama hala sık olarak gittiğim mağazaların başında geliyor.
aysubeyri
0 Takipçi
Ben thsirtlerini çok seviyorum hayranındaysa en uygun olan markalardan birisi çünkü moda dediğimiz şey yani #addax da olan sokak modası ve bunu dışardayken net görebiliriz
gultentuzlu
0 Takipçi
#addax ın özellikle kumaş pantolon ve normal kot pantolon kesimlerini çok seviyorum uzun zamandır kullandığım tüm pantolonlar ordan aldım ve çok uzun süredir de bozulmadan rengi kullanıyorum

İlgili markaya ait diğer içerikler

Addax
Addax
50 Takipçi
Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. Yaratıcılığı zarafetle buluşturmuş ürünler üreterek bayanların zarafet simgesi olmayı kendisine ilke edinmektedir.