epitaph
12 Takipçi
acıbadem hastanesi diş hekimi
hastalara hep güler yüz ve ilgiyle yaklaşıyorlar. ayrıca üniversite hocam uzunca bir süre burada diş hekimliği yapmıştı. çok iyi bir hocaydı. hastanenin kadrosu başarılı.

3 Yorum

cigdem82
230 Takipçi
güleryüzlü temiz ilgili alakalı bir ortam insan hasta olduğunu unutuyor o ilgi ve alaka da tamam paran varsa ilgi alaka var ama sağlık en nihayetin de
#acıbadem hem sigorta ürünlerin de olsun hem de özel hastanecilik konusunda olsun bana göre ülkemizin en kaliteli ve en iyi markası . Ben kendim de #acıbadem sağlık sigortası yaptırdım ve iyiki de yaptırmışım diyorum sürekli . Çünkü en ufak bir sağlık sorunum da biliyorum ki, yaptırdığım kapsamlı #acıbadem sigortam devreye girecek.
aydinn11
9 Takipçi
Hekim kadrosu bakımından en iyi referansa sahip hastanesi bana göre de her zaman #Acıbadem Hastaneleri olmuştur.Özel ilgi ve tecrübeli hekim kadrosu ile hep bir adım önde giden kaliteli bir kuruluş.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Acıbadem Hastanesi
Acıbadem Hastanesi
36 Takipçi
Acıbadem Holding veya Acıbadem Sağlık Yatırımları Holding A.Ş., İstanbul merkezli holding kuruluşu. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını eski TFF başkanı Mehmet Ali Aydınlar yapmaktadır.