aayse
1 Takipçi
Konum olarak civarında rakip bir avm olmadığı için (torium, yanında yavru kalır) bütün esenyurt ve beylikdüzü burada. Ulaşım ne kadar iyi olsada otopark çok sıkıntılı. Mağazaların çeşitliliği mükemmel ama. Birde hemen giriş kısmındaki mekanları biraz daha düzenleseler çok iyi olacak. Sırf ordaki mekanlara avm'ye gelen bayanları gözle taciz etmek için bile gelen var.


7 Yorum

saadetaksoy
0 Takipçi
Çok güzel bir avm ama bir o kadar da kalabalık oluyor en son forever new'den bir elbise beğendim deneyim bakayım dedim ama neredeyse 40 dakika kabin sırası bekledim bu nedenle pek gitmek istemiyorum.
hhakan
2 Takipçi
Ben bu avmyi bir türlü sevemedim.Basık ve havasız bir ortamı var. Ulaşım yönünden iyi bir konumda fakat;sırf bir avm yapalım diye yapılmış gibi duruyor.Marka/mağaza alternatifi de kısıtlı bence.
feyzaalbayrak
19 Takipçi
Çok kalabalık bir avm hafta içi erken saatlerde giderseniz ancak o zaman rahat bir alışveriş yapabilirsiniz. Çok fazla mağaza var içinde ne ararsanız bulabilirsiniz o konuda sıkıntı çekmezsiniz.
Aslında lokasyon ve içerideki mağazalarla Çok kaliteli bir AVM olabilirmiş katları basık ve yürüme alanları dar olduğu için AVM'nin içine 500 kişi girdiğinde yürüyecek yer bulamıyorsunuz
deryahukem
0 Takipçi
Ay da en az iki kere sinemaya gideriz ve evimize en yakin ilan #marmarapark alisveris merkezine gideriz. Hem yakin hem de sinema salonu muhtesem.
oonurr
4 Takipçi
Bence insanların hapishaneleri böyle yerler sadece alışveriş yapıp açık havaya çıkmak lazım. Eşim ve ben alışverişi bitirene kadar boğuluyoruz resmen.
eefee
0 Takipçi
Gerçekten çok kalabalık bir avm esenyurt gibi bir yerden çok gelen oluyor sırf bayanları taciz etmek için gözümle bir kaç olaya tanıklık ettim. bu tarz şeylerin önüne geçilmesi lazım burada aslında.

İlgili markaya ait diğer içerikler