6161
1 Takipçi
Pazartesi 20:30 sürmene yolcusuydum

Kızımla birlikte 34 DJ 2226 plakalı Kamil Koç aracının 1ve 2 numaralı koltuğunda oturuyorduk.. Yıllardır ben yolculuk yapıyorum ilk kez Kamil Koç’u tercih ettim ve ben bu araçtaki ilgiyi alakayı gerek yapılan servisleri hiçbir firmada görmedim. Kabin görevlisi ve kaptanlara çok teşekkür ederim sanki aile ortamı varmış gibi hissettirdikleri için.. Allah herkesi hayırlı insanlarla karşılaştırsın..


2 Yorum

aslibey
2 Takipçi

#kamilkoç otobüsleri eski olabilir ama bende her yaptığım yolculuk sonrası iyiki kamil koç ile devam etmişim diyorum #yolkart uygulaması ve puan avantajları da oldukça iyi zaten

İlgili markaya ait diğer içerikler

Kamil Koç
Kamil Koç
32 Takipçi

Kâmil Koç Otobüsleri Anonim Şirketi, 1923'te yük taşımacılığına başlayan Kâmil Koç tarafından, şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında hizmet vermek üzere 1926'da Bursa'da kurulan otobüs şirketi.Kamil Koç, dört binden fazla çalışan ve beşyüzden fazla araç ile 57il, 286 ilçeye yılda 250 bin civarında sefer yapıp ortalama 35 bin yolcu taşımaktadır.Şirket 4 Haziran 2013 tarihinde 65 milyon TL'ye Actera Group'a satılmıştır.