monnshe
4 Takipçi
1000 liraya büyük ekranlı, çok iyi bir telefon: huawei y6
huawei y6'yı bütçeme göre birçok telefonu karşılaştırdıktan sonra aldım. telefon hakkında online satış mağazalarında yazılan yorumların arasında çokça olumsuz yorum olsa da özellikleri ve büyük ekranı nedeniyle tercih ettim. telefon kasıyor diyenler çok olmuş mesela. aynı anda snapchat, instagram, facebook vb. 10larca uygulama açarsanız her telefon kasar. y6 1000 liralık bi telefona göre oldukça iyi bi performans gösteriyor. ayrıca belirttiğim gibi büyük ekranı ve çözünürlüğü ile çok memnun kaldım.

6 Yorum

mdogan
8 Takipçi
telefonun tek sorunu bence 16 gb olması. yeni uygulamaların boyutu büyük olduğundan 16 gb hafızası yetersiz. bunun dışında iyi telefon.
adincher
7 Takipçi
ara model telefonlara karşı mesafeliyimdir. bu tür az satılan özelliği zayıf telefonlar yerine eski ama kalitesi bilinen telefonlar alın.
orhanhamas
0 Takipçi
Huawei aldi basini gidiyor. Her ne kadar Amerika ve Avrupa da casus yazilim suclamasi ile yasak yede de bizim ulke de cok tutuldu.
cumcum
183 Takipçi
Hatika bir marka bence ve piyasadaki bir çok bilindik ismin önğne geçmeye aday daha çok tutulmadan almak lazım çok zamlanır çünkü
saddog
1 Takipçi
huawei'nin biraz eski teknoloji kullanılan bi telefon. imkan varsa almışken bu telefonun özelliklerinden biraz daha iyi bir telefon alınabilir.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Haberler
Haberler
850 Takipçi
Günlük olarak gündemdeki haberler yayınlanır ve paylaşımı sağlanır.