efsane
370 Takipçi
10 mayıs bahar indirimi Happy de
23 Nisan şenlikleri ile piyasa da bir çok üründe indirimli satışı ile göz alan #HappyCenter şimdi de 10 Mayıs da Ramazan bereketini arttırmak için indirim düzenledi marketler de indirim bültenlerini bulabilirsiniz ben baktım bence ev ekonomisi için iadel indirimler var inceleyin kaçırmayın derim

8 Yorum

Genel olarak bütün marketleri gezerim ve özellikle fiyatları kontrol etmek için gezerim happycenter genel anlamda bir çok üründe fiyat konusunda çok avantajlı zaten birde böyle özel günlerde indirim yapınca nerdeyse diğer marketlere göre bazı ürünlerin fiyatı yarı fiyatına düşüyor.
Ramazan ayında inanılmaz indirimler yapan şukela market zinciri. üşenmedim gezdim; güzel bir markanın 16'lı tuvalet kağıdı tüm marketlerde an itibariyle 34.90 iken, indirimli günler konseptiyle 18.75'e satıyor happycenter.
sereloprak
0 Takipçi
Ben daha cok ramazan kolilerini begendim. Hem dolu hem de ekonomik. Iki tane alıp dağıttım.
Baya şubesi olduğu için özellikle araştırdım mağaza sahipleri kim diye ama sadece altunlar gıda diye yazılmış sitelerinde.Özellikle indirimlerin olduğu günleri kovalıyorum çünkü ciddi anlamda bir çok markada baya fiyat farkı olacak şekilde indirim yapılıyor.
aysubeyri
0 Takipçi
Sadece #ramazan da değil her saman nezlesi uygun fiyatlar #happycenter da ben uzun zamandır ordan alışveriş yapıyorum aktüel ürünler inceleyip ona göre alışveriş yapıyorum artan fiyatlara rağmen Japon center halk yanında
gultentuzlu
0 Takipçi
#happycenter da fiyatlar genel olarak zaten uygun birde Ramazan da ekstra iyi olmuş bu indirim çünkü insanların daha çok harcaması oluyor gıda anlamında tabi bereketi de içinde oluyor
happycenter özellikle alışveriş sitesinden yapılan alışverişlerde çok uygun oluyor.Piyasada 70-80 tl olan ürünü 50-60 tl ye kadar düştüğünü görebilirsiniz tabi iyi takip etmek lazım.Şimdiye kadar kargo sorunuda yaşamadım çok şükür.

İlgili markaya ait diğer içerikler

Happy Center
Happy Center
89 Takipçi
Perakende sektöründe özgün yaklaşımıyla farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda 1969’dan beri gıda sektöründe ve 1996 yılından bu yana perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Altun Gıda yepyeni yüzü Happy Center ile müşterilerine artık daha iyi ve “güler yüzlü” hizmet vermek için çalışıyor. Varolan tüm şubelerini yenileyen, yeni şubeler açan ve açmaya da devam edecek olan Happy’nin sloganı “Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy’den yapılır.”